LJS organizacijos veikla

Mūsų mokykloje Jūrų skautų būrelis veikia nuo 1999 m. pradžios ir šįmet, vasario mėn. pabaigoje, švęsime savo 12-ąjį gimtadienį. J. Ambrazevičiaus –  Brazaičio laivo įgulai nuo pat įsikūrimo vadovauja patyrusi jūrų skautė, mokytoja metodininkė Erika Kilikevičienė.

Jūrų skautų būrelio dalyviai renkasi trečiadieniais ir ketvirtadieniais, 15 val. 203 kabinete. Užsiėmimų metu skautai mokosi rišti jūrinius mazgus, žaidžia Kimo žaidimus, susitinka su įdomiais žmonėmis, daug keliauja, susipažįsta su skautamoksliu bei kasdien stengiasi atlikti Gerąjį darbelį. Šiais mokslo metais esame dalyvavę įvairiose šventėse ir susitikimuose su kitų Marijampolės savivaldybės jaunimo organizacijų nariais, LJS jaunųjų lyderių sueigoje mokėmės prevencinio ir komandinio darbo, taikant „Sniego gniūžtės“metodus. Mūsų organizacijos atstovai dalyvavo LiJOT‘o organizuotuose mokymuose „Neformalaus ugdymo metodai ir jų taikymas organizacijos darbe”. Praeitą savaitę vykome į mišką šerti alkstančių laukinių žvėrelių ir paukščių.

Jūrų skautų veikla Lietuvoje ypač suaktyvėja vasarą. Mokyklos jūrų skautai aktyviai dalyvauja visose LJS nacionalinėse stovyklose Trakuose, Tauragėje, Rumšiškėse, Klaipėdoje ir kt. Stovyklų metu skautai gilina skautavimo žinias, stengiasi pažinti gimtąjį kraštą, turiningai praleisti laisvalaikį, susirasti naujų draugų, bendrauja su užsieniečiais ir bendraamžiais iš kitų Lietuvos vietovių bei fiziškai sustiprėja ir praturtina savo dvasinį pasaulį. Jūrinukai žino – ko išmoksi, ant pečių nenešiosi! Televizorius ar kompiuteris neatstoja draugų, laužo kvapo, skautiškų dainų po žvaigždėtu dangumi ir nuotykių, kuriuos kiekvienas gali patirti pats…

1 Response

  1. Gabija parašė:

    Labai fainas ir linksmas būrelis 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *