Sveika ir saugi gyvensena

Visi nori būti sveiki, bet kaip tai padaryti? Yra daug sveikatos paslapčių, kurias atskleisti padeda pradinių klasių mokytoja Vilija Kalinauskienė, vadovaujanti būreliui „Sveika ir saugi gyvensena“. Norėdami būti sveiki, privalome daug judėti, sportuoti, todėl šiame būrelyje mokiniai ir šoka, ir žaidžia, ir keliauja, piešia,  smagiai bendrauja su draugais, susipažįsta su sveiko maisto ypatumais, patys išmoksta  pasigaminti sveikų ir skanių patiekalų. Dalyvauja miesto ir respublikos organizuojamuose sveikatingumo renginiuose, tradiciniame mūsų mokyklos sveikatingumo renginyje „Augu sveikas”.

8 Responses

 1. Lukas :D-Cibulis parašė:

  gera mokykla ydomus renginiai gera valgykla geriausia mokykla geri mokytojai ypac vilija kalinauskiene }{ 🙂 direktorius geras direktoriaus pavaduotoja as geras 😀 ne ne baikom . daugiau nieko

 2. Lukas :D-Pomidoras parašė:

  4b jega! ane? ane?
  klausiu ane? JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO Komenteuokit kas geriausias nesakysiu!

 3. Lukas :D-Burokas parašė:

  ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. labai ydomus bureliai geriausia pamoka !!!! kuno kultura!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Lukas :D-Burokas parašė:

  🙂 aisku geriausia pamoka kuno kultura kudel? todel

 5. Lukas :D-Burokutis parašė:

  saltinio pagr mokykla jega!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ydomus bureliai viskas geriausia mokytoja yra>>>>>>>>> vilija kalinauskiene

 6. Lukas :D-Burokelis parašė:

  geriausia mokytoja vilija kalinauskiene!!!!!

 7. Lukas :D-Burokelis parašė:

  man labai patinka bureliai kaip vada vilija kalinauskeine 😀

 8. erika parašė:

  man Vilyja Kalinauskiene gera labai labai mokytoja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *