2018-2019 m.m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai
2017 – 2018 m.m. olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir nugalėtojai
Eil. Nr. | Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Užimta
vieta |
Mokytojo vardas, pavardė |
1. | Komanda | 3-4 | Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių kvadrato tarpmokyklinės varžybos | II | Skirmantė Daugėlienė,
Laimutė Venclovienė |
2. | Komanda | 5-6 | Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo įstaigų 5-6 klasių mokinių kvadrato (berniukų) tarpmokyklinės varžybos | III | Skirmantė Daugėlienė,
Laimutė Venclovienė |
3. | Aistė Švedaitė | 6b | Marijampolės savivaldybės etapo mokinių gegrafijos olimpiada „Mano gaublys“ | I | Angelė Kalvaitienė |
4. | Justinas Dapkūnas | 3a | Marijampolės savivaldybės 3-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Skambėk, lietuviškas žodi“ | III | Elvyra Vingelienė |
5. | Justinas Dapkūnas | 3a | Lietuvos pradinukų matematikos olimpiados Marijampolės savivaldybės etapas | I | Elvyra Vingelienė |
6. | Justinas Dapkūnas | 3a | Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ | Laure-atas | Elvyra Vingelienė |
7. | Meida Marušaus-kaitė | 4a | Marijampolės savivaldybės konkursas „Raštingiausias pradinukas 2018“ | III | Zita
Marcinkevičienė |
8. | Šokių kolektyvas | 1-4 | VII-asis respublikinis šokio festivalis – konkursas „Pavasarinė šokių pynė“ | III | Ineta
Rudzevičienė |
9. | Viltė Valentaitė | 6a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | II | Asta
Miliauskienė |
10. | Aistė Švedaitė | 6b | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | III | Asta
Miliauskienė |
11. | Kamilė Lapinskaitė | 7a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | III | Ilona
Martinaitienė |
12. | Dovilė Lipnevičiūtė | 8c | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | III | Ilona
Martinaitienė |
13. | Beatričė Masteikaitė | 8a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | III | Ilona
Martinaitienė |
14. | Toma Dainauskai-
tė |
3b | Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ | II | Vilija
Kalinauskienė |
15. | Modestas Kalinauskas | 2a | Marijampolės savivaldybės kūrybinių darbų konkursas „Lietuva prieš ir po 100 metų“ | I | Virginija
Lenkauskienė |
16. | Mergaičių komanda | 7 | Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos | III | S. Daugėlienė
L.Venclovienė B. Butkutė |
17. | Berniukų komanda | 7 | Bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės varžybos | II | S. Daugėlienė
L.Venclovienė B. Butkutė |
18. | Komanda | 1-2 | Marijampolės apskrities mokyklų pirmenybės | III | V.Kalinauskienė
B. Butkutė |
19. | Komanda | 3 | Marijampolės miesto dienos 2018 regbio turnyras | III | V.Kalinaus-kienė
E.Vingelienė |
20. | Silvija Jusaitė | 5a | Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė | II | Alvyra Burtimans-kienė |
21. | Matas Janulevičius | 6b | Tarptautinis matematinis konkursas „Kengūra“ Marijampolės savivaldybė | II | Židronė Stanynienė |
2016 – 2017 m.m. olimpiadų ir konkursų prizininkai ir nugalėtojai
Eil. Nr. | Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Užimta vieta | Mokytojo vardas, pavardė |
1. | Kristupas Matulevičius, Milda Masteikaitė | 3a | Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio projektas „Saugaus eismo normų skatinimas Marijampolės savivaldybės jaunimo tarpe“ | Laureatas, -ė | Zita Marcinkevičienė |
2. | Gabrielė Žilėnaitė | 1b | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Kelionė rudens takais“ | III | Vilma Šapalienė |
3. | Kamilė Lapinskaitė | 6c | Marijampolės savivaldybės „Prakartėlės“ piešinių konkursas | III | Larisa Miliauskienė |
4. | Vanesa Čereškaitė | 7a | Respublikinis kūrybinis kalėdinio atviruko konkursas – paroda „Aš tau linkiu…“ | III | Daiva Matulaitienė |
5. | Paulina Talačkaitė | 4b | Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinis konkursas „Augu su pasaka“ | Laureatė | Rima Berčiūnienė |
6. | Komanda | 6-9 | Lietuvos mokinių žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tarpmokyklinės vaikinų tinklinio varžybos | III | Birutė Butkutė |
7. | Komanda | 5-10 | Lietuvos mokinių žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 mokinių šaškių tarpmokyklinės varžybos | III | Vitas Labutis |
8. | Patricija Daugėlaitė | 1a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas | III | Virginija Lenkauskienė |
9. | Meida Marušauskaitė | 3a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas 2017“ | III | Zita Marcinkevičienė |
10. | Elzė Kalinauskaitė | 5a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Asta Miliauskienė |
11. | Viltė Valentaitė | 5a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Asta Miliauskienė |
12. | Karolina Glodaitė | 6c | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | II | Ilona Martinaitienė |
13. | Beatričė Masteikaitė | 7a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | II | Ilona Martinaitienė |
14. | Dovilė Lipnevičiūtė | 7c | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Ilona Martinaitienė |
15. | Viltė Valentaitė | 5a | Istorijos viktorina, skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai | II | Andžela Paplauskienė |
16. | Kamilė Lapinskaitė | 6c | Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 6 kalsės mokinių grupė | I | Vida Rutkauskaitė |
17. | Darija Babrauskaitė | 8a | Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 7-8 klasių mokinių grupė | II | Rima Baronienė |
18. | Vaiva Tulickaitė | 8a | Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas 7-8 klasių mokinių grupė | III | Rima Baronienė |
19. | Komanda | 1-4 | Marijampolės savivaldybės priešmokyklinių, pradinių klasių ir tėvų žaidynės „Sportas kiekvienam – 2017“ | II | Vilija Kalinauskienė |
20. | D. Pilota
R. Grimalauskas E. Skaisgiris P. Smilgis E.Štreimikis |
Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės tarpmokyklinės (vaikinų) varžybos | II | Skirmantė Daugėlienė | |
21. | G. Vokietaitytė
L. Rainytė M. Mykolaitytė U. Radzevičiūtė U. Mykolaitytė |
Marijampolės savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų mokinių lengvosios atletikos keturkovės tarpmokyklinės (merginų) varžybos | I | Laima Venclovienė |
2015 – 2016 m.m. olimpiadų ir konkursų prizininkai ir nugalėtojai
Ei. Nr. | Olimpiadų ir konkursų prizininko vardas, pavardė | Klasė | Olimpiados, konkurso pavadinimas | Užimta vieta | Mokytojo vardas, pavardė |
1. | Greta Karsokaitė | 6a | Piešinių konkurso „Mano augintinio portretas“ 11-15 metų amžiaus grupė | II | Larisa Miliauskienė |
2. | Goda Gužauskaitė, Povilas Eidukonis, Simas Brazauskas, Ieva Vasiliauskaitė, Viktorija Bagdonaitė | 3b | Marijampolės savivaldybės mokinių žaidimas „Protų mūšis“ | III | Rima Berčiūnienė |
3. | Vokalinis –instrumentinis ansamblis | 5-8 | Regioninis karo dainos konkursas „Eina garsas“ | I | Irena Mečkauskaitė |
4. | B.Almonaitytė
D.Žilionis P.Miliauskas K.Būdavaitė T.Burdziliauskas |
4 | Marijampolės savivaldybės mokinių, mokytojų ir sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ | I | Vilija Kalinauskienė
Vladislava Bašinskienė |
5. | Komanda | 4 | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Iš tautosakos lobyno skrynios“ | I | Virginija Lenkauskienė |
6. | Elena Pauraitė | 1a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Žiema žiemužė“ | I | Elvyra Vingelienė |
7. | Grupė | 6,8 | Marijampolės savivaldybės etninių tradicijų puoselėjimo renginys | Padėka | V.Grinevičiūtė
D.Matulaitienė |
8. | Paulina Šukevičiūtė | 8c | Marijampolės savivaldybės meninio skaitymo konkursas | III | Asta Miliauskienė |
9. | Monika Bačkieriūtė | 8a | Marijampolės savivaldybės matematikų olimpiada | II | Židronė Stanynienė |
10. | Komanda | 4 | Lietuvos mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ 2015-2016 metų II etapas | I | Vilija Kalinauskienė
Vladislava Bašinskienė |
11. | Justas Medona | 7b | Marijampolės savivaldybės piešinių konkursas „Pieškime kalbą“ | I | Larisa Miliauskienė |
12. | Denis Blaškevičius | 6c | MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“
5-6 klasių mokinių grupė |
I | Jūratė Pautienienė |
13. | Gabrielė Lesetaitė | 6c | MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“
5-6 klasių mokinių grupė |
III | Jūratė Pautienienė |
14. | Dovilė Lipnevičiūtė | 6c | MKC organizuota istorijos viktorina „Protėvių valdovų ir partizanų kovų takais“
5-6 klasių mokinių grupė |
III | Jūratė Pautienienė |
15. | Komanda | 5-8 | Sporto šventė „Sportuok – būk žvalus ir sveikas“ | II | Vitalija Rimavičienė, Gailina Krakauskienė, Irena Žilionienė |
16. | Viltė Valentaitė | 4a | Paroda – konkursas „Pavasario žiedai“ | III | Virginija Lenkauskienė |
17. | Dovilė Lipnevičiūtė | 6c | Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ šeštos klasės mokinių grupė | III | Angelė Kalvaitienė |
18. | Gabija Kardauskaitė | 5b | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Asta Miliauskienė |
19. | Dovilė Lipnevičiūtė | 6c | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Aušra Brusokienė |
20. | Beatričė Masteikaitė | 6a | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | I | Ilona Martinaitienė |
21. | Evelina Mikulytė | 8b | Marijampolės savivaldybės raštingiausio mokinio konkursas | II | Asta Miliauskienė |
22. | Komanda | 8 | Anglų kalbos renginys – konkursas „Learn English differently“ | I | Sonata Skvarnavičienė |
23. | Darija Babrauskaitė | 7 | Marijampolės savivaldybės rusų kalbos dailiojo skaitymo konkursas | III | Danutė Pakalkaitė |
24. | Adrijus Pangonis | 1a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ | Laureatas | Elvyra Vingelienė |
25. | Eva Degutytė | 1a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ | Laureatė | Elvyra Vingelienė |
26. | Komanda | 7-9 | Marijampolės savivaldybės „Golas 2016“ varžybos | I | Birutė Butkutė |
27. | Mantas Sinkevičius | 4a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių meninės kūrybos konkursas „Knygos viršelis – KITAIP“ | Laureatas | Virginija Lenkauskienė |
28. | Komanda | 4 | Mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ respublikinis etapas | II | Vilija Kalinauskienė
Vlada Bašinskienė |
29. | Viltė Valentaitė | 4a | Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių konkursas „Raštingiausias pradinukas“ | I | Virginija Lenkauskienė |
30. | Eva Degutytė | 1a | Marijampolės savivaldybės dailiojo rašto konkursas „Plunksnelė“ | III | Elvyra Vingelienė |
31. | Meida Mykolaitytė | 6a | Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ | I | Gailina Krakauskienė |
32. | Eimantė Dzingaitė | 2a | Marijampolės savivaldybės dailyraščio konkursas „Auksinė plunksnelė“ | I | Gailina Krakauskienė |