Susitikimas su poete Zita Gaižauskaite

Kovo 28-ąją įvyko bibliotekos darbuotojų suorganizuotas pirmų klasių mokinių bei jų mokytojų kūrybinis susitikimas su poete Zita Gaižauskaite. Renginio metu buvo eksponuojami pirmokų sukurti velykiniai atvirukai.

Atvykusi kaip Velykė ( juk artėja šv. Velykos!) poetė į savo poemėlės – pasakos veiksmą įtraukė ir vaikus. Paskirsčiusi vaidmenis, uždėjusi personažų kaukes, ji vedė miško takais pavasario stebuklo – gyvo margučio ir mažo paukščiuko – link.

Antroje susitikimo dalyje buvo paminėta artėjanti Tarptautinė vaikų knygos diena ( balandžio 2 – oji ). Primindama pirmokų jau išmoktą abėcėlę, poetė Zita Gaižauskaitė rankos mostu ore piešė raides, o mažieji mokinukai, jas ištarę, kartu su poete kiekvieną palydėjo eilėmis. Ji paskatino skaityti, kad knygos neliūdėtų, o mokytojoms – gerosioms žodžio saugotojoms – padovanojo po savo kūrybos knygelę.

Padėkojusi už bendravimą, pasirašiusi mokiniams savo knygelėse ir apdovanota pirmokų sukurtais atvirukais, poetė išvyko. Tikėkime, iki kitų susitikimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *