Spektaklio ,,Čipolino nuotykiai“premjera

Balandžio mėnesį mūsų mokyklos dramos būrelis ,,Lenkiuosi Melpomenei…“ pristatė savo pirmąjį spektaklį ,,Čipolino nuotykiai“, kuriame vaidino 5 – 7 klasių mokiniai. Labai džiugu, kad į dramos studiją atėjo ir  pirmokas Augustas. Jis  puikiai atliko Kaktuso vaidmenį.  Dramos būrelio vadovės ir režisierės –  mokytojos Ilona Martinaitienė ir Andžela Paplauskienė. Aktoriams  kostiumus pasisiūti padėjo jų mamos. Todėl mokytojos be galo joms dėkingos, nes  be jų nuoširdaus darbo spektaklis nebūtų taip sužavėjęs žiūrovų.

Pirmą kartą spektaklis ,,Čipolino nuotykiai“  buvo suvaidintas 5 – 6 klasių mokiniams, kurie vaidinimą stebėjo su dideliu susidomėjimu ir mažuosius aktorius iš scenos išlydėjo gausiais aplodismentais. Po premjeros ir mokiniai, ir mokytojos džiaugėsi spektaklio sėkme, tad buvo nuspręsta  vaidinimą  parodyti Motinos dienos proga aktorių  mamytėms.  Jos taip pat liko be galo sužavėtos ir džiaugėsi, kad jų darbas nenuėjo veltui.

Trečią kartą spektaklį stebėjo patys mažiausi mūsų mokyklos mokiniai – pradinukai. Jiems vaidinti buvo smagu ir lengva, nes vos ne kiekvieną sceną palydėdavo  nuoširdus vaikų juokas. Po spektaklio aktoriams ir spektaklį paruošusioms mokytojoms dėkojo mokinukai ir pradinių klasių mokytojos. Kartu su gražiausiais linkėjimais jauniesiems aktoriams  jos  įteikė didelį krepšį saldainių. Patiems mažiausiems žiūrovams spektaklis paliko tokį gilų įspūdį, kad net mokykloje pertraukų metu  atpažįsta aktorius  ir šaukia  personažų vardais.

Aišku, dar nemažai trūkumų, bet spektaklis ,,Čipolino nuotykiai“ tik pradeda savo gyvenimą. Rugsėjo pirmąją šį spektaklį planuojame parodyti  mūsų mažiesiems  pirmokėliams.

 

Miglė Žiūraitytė, 6a kl. mokinė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *