Saugios internetinės erdvės mokiniams kūrimas

Šiandien neįsivaizduojame ugdymo proceso be skaitmeninių technologijų. Joms įdiegti ir įvaldyti skiriama daug ES struktūrinių fondų lėšų. Kvalifikacijos tobulinimo programa ,,Saugios internetinės erdvės mokiniams kūrimas” taip pat finansuojama iš ES struktūrinių fondų. Šios programos dėka Lietuvoje planuojama įrengti 2000 saugių belaidžių interneto zonų ir apmokyti mokytojus, kaip tikslingai ir kūrybiškai panaudoti skaitmenines technologijas ugdymo procese.
Dviejų dienų kvalifikacijos kėlimo programoje ,,Saugios elektroninės erdvės mokiniams kūrimas” mokinių žiemos atostogų metu dalyvavo Marijampolės ,,Šaltinio” progimnazijos 16 mokytojų. Prie jų prisijungė kolegos iš Vilniaus, Lazdijų, Vilkaviškio, Alytaus, Marijampolės rajonų. Mokymų lektorė lektorė Dalia Rusteikienė pateikė daug įdomios ir aktualios informacijos, pamokė, kaip įvairias skaitmenines programas panaudoti mokyme, vertinime ar įsivertinime ir sudominti mokinius. Per dvi mokymų dienas lektorė subūrė mokytojus į šaunią bendradarbiaujančią grupę, padėjo įveikti iškylančius sunkumus ir nuoširdžiai džiaugėsi sėkmėmis. Visų 25 grupės vardu lektorei Daliai Rusteikienei tariame ačiū už šiltą bendravimą ir suteiktas žinias.
Kursai neatsitiktinai vyko Marijampolės ,,Šaltinio” progimnazijoje, nes mokyklos administracija pasirūpino materialine baze – įrengtos belaidžio interneto zonos, tinkamai paruoštos darbo vietos, kursų dalyviai aprūpinti kompiuteriais, puikiai organizuotas maitinimas ir poilsio valandėlės. Be to, progimnazijos svečiai pastebėjo gražiai sutvarkytas mokyklos erdves, atkreipė dėmesį į malonias smulkmenas, pvz., koridorių pavadinimai ,,Talentų aikštė”, ,,Alkanųjų kelias” ir pan. Lektorė Dalia Rusteikienė ir mokymuose dalyvavę įvairių Lietuvos mokyklų mokytojai tai puikiai įvertino ir dėkoja progimnazijos administracijai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *