Šaltiniečių futbolo turnyras

Kai pernai į mokyklą atskriejo Raseinių  ,,Šaltinio“ pagrindinės mokyklos kvietimas į šaltiniečių berniukų futbolo turnyrą, mūsų mokyklos direktoriui nekilo abejonių vykti ar ne – juk mes irgi šaltiniečiai. Šiais metais  buvo kviečiamos mergaičių komandos. Žinoma, kad negalėjome nevykti, nors tarp mūsų mergaičių futbolas nėra populiarus ir tikros komandos mes neturime.

  Tad gražų trečiadienio rytą su grupe ,,sirgalių“ išvykome į Raseinius.  Visiems tai buvo pirma pažintis su šiuo miestu. Į turnyrą atvyko Panevėžio, Tauragės progimnazijų, Alytaus ir mūsų pagrindinių mokyklų ir šeimininkų,  Raseinių ,,Šaltinio“ progimnazijos mergaičių, komandos. Buvome šiltai priimti. Burtai lėmė pirmiausia žaisti su tauragiškėmis. Futbolas- žaidimas ,,kietas“, tad antrojo kėlinuko pradžioje buvo traumuota mūsų vartininkė Monika, ji nebegalėjo padėti komandai, o Raminta Makackaitė traumuota koja, kęsdama skausmą nepaliko aikštės. Mergaitės žaidė iš širdies, bet varžovės buvo stipresnės.

    Nugalėtojomis tapo panevėžietės. Sveikinome jas, o jų mokytojos dėkojo mūsų vartininkei už paskolintas pirštines. Tai, anot jų, padėjo atlaikyti smūgius. Po varžybų visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, padėkos raštais, pusės futbolo kamuolio formos tortais. Geriausios kiekvienos komandos žaidėjos apdovanotos specialiais prizais. Jį gavo Rugilė Buzaitė. 

  Pasivaišinę tortu ir gaiva, įdegę saulėje, nelaimėję, bet nenusivylę grįžome į Marijampolę, laukdami kitų Lietuvos ŠALTINIO mokyklų susitikimų. Smagu, nes mus sieja jau ne vien gražus mokyklos pavadinimas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *