Renginys „Dramos galimybės lietuvių kalbos pamokose ir neformaliajame ugdyme”

Miesto mokyklų mokytojams lituanistams renginį „Dramos galimybės lietuvių kalbos pamokose ir neformaliajame ugdyme“ organizavo „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos lietuvių k. mokytoja A. Miliauskienė. „Jei žemėje yra stebuklų, tai jie vyksta teatre“, – kalbėjo mokytoja, kuri pristatė režisuotų net 17 savo darbų. Tai Just. Marcinkevičiaus „Heroica, arba Prometėjo pasmerkimas“, Vyt. Žilinskaitės „Viso pasaulio tetos“, Maironio baladė „Jūratė ir Kastytis“, moksleivių sukurta naujametinė pasaka „ Raselė ieško kalėdinio džiaugsmo“, K. Binkio „Atžalynas“, Keturakio „Amerika pirty“, abiturientų sukurtas spektaklis „Kasdienio gyvenimo akimirkos“, pjesė, skirta pirmokams „Vabaliukų kelionė“ ir kt. Buvo parodytos nuotraukos, vaizdo įrašų ištraukos.

Po to buvo suvaidinta pjesė lietuvių liaudies pasakų motyvais „Juzė – vėjo botagas“. Vaidino šios mokytojos auklėjamosios 6d klasės taip pat 7d ir 9a klasių moksleiviai, kurie buvo drąsūs, savo vaidyba žavėjo gausiai susirinkusius žiūrovus.

Aptarime dalyvavusios kitų mokyklų lituanistės puikiai įvertino renginį, linkėjo mokytojai naujų idėjų ir kūrybinės sėkmės.

 

 

 

 

1 Response

  1. M. parašė:

    Renginys pasisekęs puikiai, gailėkitės kas nebuvot :))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *