Pusrytuko apdovanojimų šventė

Balandžio 15d. mūsų mokykloje  įvyko  Pusrytuko apdovanojimų šventė. Mokyklos pradinių klasių mokiniai dalyvavo nacionaliniame vaikų kūrybos konkurse „Sukurk šeimos pusryčių dėžutę!”. Konkursas, skirtas visiems Lietuvos pradinukams,  siekia lavinti kūrybiškumą, išradingumą ir skatina svajoti. Mokiniai iš margarino dėžučių kūrė savo pusryčių dėžutes ir siuntė jas Pusrytukui. Mūsų mokyklos pradinukai šiame konkurse buvo aktyviausi.

Daugiausiai šeimos pusryčių dėžučių atsiuntusi 2B klasė visai mokyklai padovanojo linksmą Pusrytuko ir Raganiukės teatro šventę.

Aktyviausius nacionaliniame konkurse dalyvavusius pradinių klasių moksleivius Pusrytukas pasitiko mojuodamas ir šypsodamasis, o šie atvyko nešini savo šeimos pusryčių dėžutėmis.

Kai diplomai buvo įteikti ir Raganiukė pranešė, kad dabar Pusrytukas trumpam išeis, salėje nuvilnijo: „Neee!”.

„Labai didžiuojuosi savo auklėtiniais, kurie parodė savo kūrybiškumą, darbštumą, todėl dabar visi džiaugiamės švente”, – neslėpė už vaikų kūrybiškumo skatinimą padėką gavusi mokytoja Rima Berčiūnienė.

Pusrytukas vaikams įteikė didelį ir gražų diplomą visai Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinei mokyklai už aktyvų dalyvavimą konkurse „Sukurk šeimos pusryčių dėžutę!”

Apie šią šventę daugiau galite pasiskaityti adresu www.seimospusryciams.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *