Projektinė diena „Protų kalvė“

Balandžio 26 dieną mokykloje vyko I-IV klasių mokinių projektinė diena „Protų kalvė“. Jai pradinukai ruošėsi visą savaitę: pirmokai ir antrokai piešė piešinius konkursui „Protai kuria ateitį“, trečiokai kūrė rūbus madų šou „Gyvatės metais“, ketvirtokai ruošėsi „Linksmųjų ir išradingųjų klubo“ varžytuvėms.

Gražiai papuošta scena, pasipuošę „Cha cha cha 4a“ ir „Profų“ komandų nariai bei žiūrovai, skambančios Barto dainos nuo pat pradžių kūrė šventinę nuotaiką.Varžytuves pradėjo renginio vedėja mokytoja Erika Kilikevičienė, kuri pakvietė pasižiūrėti, ką paruošė 4a ir 4b klasių „Linksmųjų ir išradingųjų klubo“ komandos, ir priminė žiūrovams, kad net gydytojai patvirtina –  sveikas  juokas gamina C vitaminą. O liaudies posakis byloja, kad viena minutė juoko atstoja gerą puslitrį  grietinės. Linksmi žmonės yra visų mylimi ir gyvena ilgiau nei „surūgėliai“…

„Linksmųjų ir išradingųjų klubo“ vertinimo komisija – pavaduotoja R. Baronienė, mokytojos Z. Marcinkevičienė ir E. Vingelienė – buvo puikiai nusiteikusios ir objektyviai vertino besivaržančius. Komandos ir jų kapitonai neapvylė savo sirgalių. Renginys buvo įdomus ir linksmas.

Po pirmosios  užduoties – 4a ir 4b komandų  pasisveikinimo ir prisistatymo – visi sužinojo, kaip gyvena  ir kuo domisi abi „Linksmųjų ir išradingųjų“ komandos. Žiūrovai plojo ir dovanojo joms savo šypsenas…

„Namų darbus“ komandos taip pat atliko puikiai. Kapitonai uždavė priešininkams po tris, iš anksto paruoštus šmaikščius klausimus.

Per „Protų apšilimo“ mankštelę komandos atsakinėjo į vedėjos klausimus:

1. Kaip vadinasi  juokingiausias cirko personažas?

2. Garsus dailininkas karikatūristas.

3. Kokius žinote aktorius komikus?

Kol kapitonai ruošėsi konkursui, salėje vyko MADŲ ŠOU.  Mokytojų  Z. Marcinkevičienės ir R. Pudžemienės  ugdytiniai pristatė kolekciją ,,Gyvatės metais”. Modelius bei jų paruoštą išradingą kolekciją vertino komisija ir  salėje esantys žiūrovai. Jų gausūs  plojimai buvo lemtingi nugalėtojams.

I vietą laimėjo 3b klasės mokinė Gabija Būdavaitė,

II vietą laimėjo 3b klasės mokinys Eimantas Pileckas,

III vietą laimėjo 3a klasės mokinė Greta Korsakaitė.

Kapitonų mūšis – konkursas – tai pati sunkiausia užduotis. Kapitonams – Lukui Šitkauskui ir Ugnei Dubinskaitei – reikėjo prisiminti ir pasakyti kuo daugiau žodžių, susijusių su humoru ir prasidedančių raidėmis J, K, H ir kt. Žiūrovai negailėjo kapitonams aplodismentų.

Vėliau komandoms buvo pateikta muzikinė Animacinės asmenybės įkūnijimo užduotis.

Komanda„Cha chacha 4a“ suvaidino vilką ir zuikį iš animacinio filmuko „Na, palauk“, o  „Profai“ – poną Byną. Šios užduotys taip pat sukėlė audrą aplodismentų.

Komandos paruošė ir įteikė Dovaną priešininkams. 4a klasės komanda padovanojo savo konkurentams „CROX cha cha cha“ firmos 2013 m. naujausios kolekcijos universalios avalynės porą, o pati dovanų gavo milžiną – rašiklį… Dovanėlės  iš tiesų šaunios!

Kol komisija skaičiavo LIK‘o žaidimo rezultatus, vyko piešinių konkurso „Protai kuria ateitį“ apdovanojimas. Nugalėtojais pirmų klasių grupėje tapo

1b klasės mokinė Aistė Švedaitė – I vieta;

1a klasės mokinėViltė Valentaitė – II vieta;

1a klasės mokinys Džiugas Žilionis – III vieta

Antrų klasių grupėje prizines vietas laimėjo

2a klasės mokinė Augustė Augustanavičiūtė – I vieta;

2a klasės mokinė Liepa Akelaitytė ir 2b klasės mokinys Augustas Vancavičius – II vieta;

2a klasės mokinė TomaKarnišinaitė ir 2b klasės mokinys Adomas Skirpstas – III vieta

Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad abi komandos surinko vienodą balų skaičių ir abi laimėjo I vietą!!! Ketvirtokų komandos buvo apdovanotos trilitriniais stiklainiais skanių saldainių ir padėkos raštais.

Šventė visiems labai patiko. Tai, kad juokas iš tikrųjų padvigubina jėgas, yra tikra tiesa. Teko stebėtis, su kokia jėga šoko ir plojo žiūrovai, varžėsi komandos ir juokėsi „rimtoji“ komisija. Pastarosios siūlymu, „Linksmųjų ir išradingųjų klubo“varžytuvės gali tapti tradicine mokyklos švente.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *