Progimnazijos matematikos olimpiada

Mūsų progimnazijoje kasmet gruodžio mėnesį tapo tradicija rengti gabiausių matematikų varžytuves. Ir šiais metais gruodžio 9 dieną vyko 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiada.
Sprendžiant olimpiadines užduotis atsiskleidė mokinių kognityviniai gebėjimai, kaip pamokų metu gautą informaciją sugeba interpretuoti ir pritaikyti. Mokiniai pademonstravo, kaip naudojasi savo matematinėmis kompetencijomis, žinių, gebėjimų ir vertybinių nuostatų visuma.
Vertinant mokinių darbus ir mokytojoms buvo įdomu įžvelgti naujas mokinių savybes, kurios kasdieninėse pamokose nepastebimos. Mokytojos, organizuodamos olimpiadas, siekia skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą, mąstyseną, raštingumą.
Mokinių dalyvavimas matematikos olimpiadose turi ir praktinę reikšmę – atsiskleidžia veiklos aktyvumas, savarankiškumas, patirtis, gebėjimas įveikti sunkumus ir pademonstruoti pasirengimą saviugdai. Susumavus ir apibendrinus rezultatus galime pasveikinti geriausius iš geriausiųjų:
5 kl. Augustas Apanavičius I vieta;
Pija Paulevičiūtė II vieta;
Gabrielius Alaburda III vieta.
6 kl. Emilis Rutkauskas ir Urtė Navickaitė I vieta;
Vaidotas Vingelis ir Minvydas Kapočius II vieta;
Edvinas Sungur III vieta.
7 kl. Justas Dapkūnas I vieta;
Kajus Stakaitis II vieta;
8 kl. Alina Suyenova I vieta;
Vilius Naidzinavičius II vieta.
Džiaugiamės jaunųjų matematikų pasiekimais ir linkime ateityje naujų startų!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *