Pažintinė ekskursija į VĮ Marijampolės „Regiono keliai“

Pažintinė ekskursija į VĮ Marijampolės „Regiono keliai“

 

Jau kurį laiką mokyklose sėkmingai veikia profesinio informavimo taškas (PIT). Jo tikslas- padėti mokiniams pasirinkti būsimą profesiją, orientuotis darbo rinkoje. Žemesnių  klasių mokinius svarbu supažindinti su tėvelių darbo aplinka ir suteikti  žinių apie įvairias profesijas bei ugdyti supratimą, kad kiekvienas darbas yra reikalingas ir svarbus.

Tokių tikslų vedini Marijampolės „Šaltinio“ vidurinės mokyklos 4 a klasės mokiniai su savo mokytoja Rima Majauskienė vadovaujami mokytojos D. Matulaitienės apsilankė VĮ Marijampolės „Regiono keliai“.

Mokiniams buvo aprodyta didžiulė įmonės teritorija. Jie susipažino su galinga kelininkų technika, atidžiai klausėsi, kaip tvarkomi ir prižiūrimi keliai, apsilankė druskos sandėlyje ir  dirbtuvėse.

Vėliau ekskursija tęsėsi įmonės patalpose. Eismo saugumo specialistas E. Lofkis priminė vaikams eismo saugumo reikalavimus ir pabrėžė, kaip svarbu tamsiu paros metu prisisegti atšvaitus ir būti matomiems. Ketvirtokai buvo apdovanoti atšvaitais ir informaciniais leidinukais apie įmonę bei kelius.

Ir kas žino, gal po daugelio metų kuris nors iš jų taps kelininku ir darbuosis įmonėje. O gautos žinios ateityje padės tinkamai apsispręsti ir pasirinkti gyvenimo kelią.

 

 

admin

b74n8b73685b86v7 / 45g42dd8854sd4f454f2f54 -45664255

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *