Mokyklos dvidešimtmetis

 

Šiais žodžiais spalio 5 d. buvo paskelbta projekto, skirto mokyklos 20 -mečio jubiliejui, pradžia. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis už gyvuosius ir mirusius mokyklos bendruomenės narius.
Nors oro prognozės nežadėjo nieko gero, bet šventiškai geltonai-mėlynai pasipuošusių mokinių, mokytojų, kitų darbuotojų šypsenos bei ryžtingas nusiteikimas gražiai pažymėti mokyklos jubiliejų išsklaidė debesis, o nuoširdžiai skambantis mokyklos himnas nustelbė aštrokus vėjo gūsius. Nuoširdžiais plojimais buvo palydėta visus 20 metų mokyklai vadovaujančio direktoriaus J. Kukuko iškilminga kalba. Šventės vedėjai R. Baronienė ir A. Talalajevas sugrąžino visus į 1992- uosius metus, kai vienas iš jų buvo keturiolikmetis devintokas, kita – mokytoja, žengianti pirmuosius žingsnius pedagogikos keliu. Pagerbti visi 39 mokyklos senbuviai- mokytojai, valytojos, kiti darbuotojai,- dirbantys čia nuo pirmųjų mokyklos gyvavimo dienų. Jie apdovanoti atminimo suvenyrais – sagomis kaip ištikimybės darbovietei simboliais.
Nuotaikingus posmus ir didelį obuolių pyragą Mokytojų dienos proga dovanojo mokiniai. Į žydrą dangų pakilo didžiulė puokštė geltonų ir mėlynų balionų, nešančių užrašą ,,Šaltiniui” 20 metų” ir visų mūsų geriausius palinkėjimus vieni kitiems. Skambant muzikai vyko mokyklos apkabinimo akcija, vėliau mokiniai stadione sustojo į didžiulį skaičių 20, kurį palikdami susmeigė pačių pasidarytas geltonas- mėlynas popierines gėles. Sugrįžę į klases visi įsijungė į įvairią, iš anksto numatytą projektinę veiklą. Tuo pačiu metu veikė fotostudija, kurioje profesionalus fotografas fotografavo stilingiausius visų klasių atstovus, darbuotojus. Pagaliau skambutis paskelbė ilgąją pertrauką, kuri buvo pavadinta „Mokykla, kvepianti obuolių pyragu”. Valgyklos patalpos ir koridoriai prisipildė gražiai serviruotų kiekvienos klasės staliukų su įvairiausių skonių ir formų namuose keptais obuolių pyragais, kuriais mokiniai gražiai vaišinosi patys ir vaišino kitus.
Išragavę pyragus, mokiniai skubėjo pristatyti savo projektus. Tik įžengus į salę, nustebino mūsų mokyklos ,,vaškinių figūrų muziejus” – tai 5b, 5c, 8a, 8d klasių projektas ,,Mokyklos istorija”, kurią žaismingai repo ritmu papasakojo penktokai. Nuotaikingi projektai sekė vienas kitą: tai 7b, 7d ir 8c klasių ,,Šypsenėlių mokyklai „puokštė, 5a klasės sukurtas šokis, pradinukų sveikinimai mokytojams, 6b, 6c ir 10a klasių išaustas ypatingas kilimas, 6a ir 7c klasių linkėjimai mokyklai ir šokis, 6d,7a ir 8b klasių projektas ,,Piešinių upė”, palydėta gražios Šaltinėlio istorijos, šokių ir muzikos būrelių pasirodymai.
Baigiamąjį žodį vėl tarė mokyklos direktorius. Jis pasidžiaugė gražiu, sutartinu visos mokyklos bendruomenės darbu, dar labiau visus sutelkiančiu vienam tikslui – kad mūsų mokykloje būtų jauku, saugu ir gera mokytis ir dirbti kiekvienam jos nariui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *