Mokykla laukia naujų mokinių

„ Aš turiu teisę lankyti darželį ar mokyklą. Visi vaikai yra svarbūs. Aš turiu teisę sakyti, ką galvoju. Aš turiu teisę žaisti.“
Šiais pagrindiniais Vaiko teisių deklaracijos teiginiais buvo pradėta atvirų durų diena „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje. Sukvietėme būsimuosius penktokus iš „Saulės“ pradinės mokyklos, Mokolų mokyklos darželio bei „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos. Šventėje taip pat dalyvavo mūsų mokyklos septintokai, penktokai bei įvairių dalykų mokytojai.
Renginio tikslas – sudaryti sąlygas pažinti „Šaltinio“ pagrindinę mokyklą bei jos bendruomenę, padėti apsispręsti, kurioje mokykloje toliau norėtų mokytis, ir  pakviesti mokytis būtent mūsų mokykloje. Į mūsų kvietimą atsiliepė minėtųjų mokyklų mokytojai ir mokiniai. Džiugu, kad atėjusieji nenuobodžiavo. Po nuotaikingo šventės atidarymo ir mokyklos direktoriaus J.Kukuko pasveikinimo dalyviai buvo suskirstyti į grupeles, vadovaujamas simbolinių auklėtojų – septintokų. Mokiniai dalyvavo šokio, informacinių technologijų, fizikos, matematikos pamokėlėse, sprendė galvosūkius ant interaktyvių lentų, žaidė judrų anglų kalbos žaidimą. Renginį vainikavo penktokų teatralizuotas pasirodymas ir visų šventės dalyvių šokis, išmoktas per atviras pamokas.
Sakoma, kad geriausia mokykla yra ta, kuri arčiausiai namų. Todėl, mieli Mokolų mikrorajono gyventojai, – tėveliai ir vaikai- nepraeikite pro šalį, užsukite į „Šaltinio“ pagrindinę mokyklą, apsidairykite, pabendraukite su mokyklos bendruomene, išsklaidykite abejones ir vėl sugrįžkite rugsėjį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *