Jei yra draugų šalia, jie visada mus supras!

Birželio pirmoji – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises. Ir viena, ir kita yra surašyta sutartyje, kuri vadinasi VAIKO TEISIŲ KONVENCIJA. Šios sutarties laikosi 192 pasaulio šalys. Pagal šią konvenciją suaugę pasižada vaikus auginti saugiuose namuose, gerbti ir rūpintis jais, sveikai maitinti, tinkamai lavinti. Lavinti – tai padėti įgyti norimą pasirinktą profesiją.
Taip jau nutiko, kad šią dieną progimnazijos pradinukai ne tik šventė, bet ir pasidalijo vaikiškose dainelėse atrastų profesijų – mokytojo, batsiuvio, duonkepio, ūkininko, jūrininko, kareivio, dantų gydytojo, trenerio, grožio specialisto, virėjo – pristatymais.
Mokiniai kartu padainavo, pajudėjo ir pagalvojo, ar galėtų būti vienos ar kitos profesijos atstovais. Taigi šiais metais Vaikų gynimo diena praėjo su teise rinktis profesiją.
Be to, progimnazijos antrojo aukšto „ Žaidimų aikštėje“ šia proga buvo surengta ugdytinių darbų parodėlė. Joje atsispindi ne tik profesijos, bet ir atskleidžiama, kaip svarbu vaikams būti drauge, kai linksma, džiugu ar skruostais rieda ašaros.
Jei yra draugų šalia, jie mus visada supras.
Kviečiame aplankyti parodėlę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *