Gyvūnų diena

 

      Birželio 4 d. ,,Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje tradiciškai organizuojama gyvūnų šventė. Mokiniai, mokyklos bendruomenės nariai, atsiveda ar atsineša savo augintinius, juos pristato, papasakoja apie jų ypatumus. Taip pat organizuojama sauso maisto gyvūnams rinkliava gyvūnų globos namams.

     Šiemet į renginį atvyko kartu su savo vienų metų jorkšyru Bobiu buvusi mūsų mokyklos mokinė Kristina Kleizienė. Būsima kinologė dalyviams papasakojo apie šunų priežiūrą ir mitybą ir šiuolaikinę jų problemą – antsvorį. Dažniausiai tai nutinka dėl nežinojimo ar itin didelės meilės …

    Aktyviausiai dalyvavo 7c klasės mokiniai: Aida su dvejų metų jorkšyru Čipu, Kotryna su vienuolikamete taksų kilmės kalyte Mege, Justė su  metų katinėliu Vasiljevičiumi (pastarąjį pasiėmė iš gyvūnų globos namų). Matas atsinešė gan piktą katiną, egzotą mėlynakį Perlą.

     Aktyvios buvo ir dešimtokės.  Sesės Daina ir Deimantė atsivedė mielą 3 metų kiemsargiuką, Meida ir Aistė  – nuostabias katytes.

                                                                                                                                            Gamtininkai

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

            

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *