Geriausiųjų šventė

Štai ir baigėsi dar vieni mokslo metai, kupini įvairiaspalvių išgyvenimų, potyrių, pergalių ir nusivylimų, rūpesčių ir, žinoma, džiaugsmų. Kaip ir kasmet, į mokyklos aktų salę pasidžiaugti rezultatais, pagerbti pačius geriausius moksleivius sugužėjo didelis būrys vertų Geriausiojo vardo, jų tėvelių, mokytojų, bendraklasių. Gegužės 29 dieną buvo sukviesti ir Padėkos raštais bei saldumynais apdovanoti net 34 pradinių klasių mokiniai. Šventę žaismingai vedė renginių organizatorių būrelio narės  Raminta Makackaitė, Agnė Pavalkytė ir Paula Urmulevičiūtė. Kiekviena pradinukų klasė džiugino žiūrovus  dainelėmis, eilėmis,  šokiu ar grojimu. Šventę užbaigė bendra apdovanotųjų ir jų mokytojų nuotrauka.

Paskutinę mokslo metų dieną, birželio 8-ąją, į aktų salę rinkosi 5-10 klasių mokiniai pagerbti savo geriausius, pavyzdingiausius, mokyklos vardą garsinusius moksleivius. O jų net 87. Šventę pradėjo septintoko Aurimo Gedos akordeono melodija, renginio vedėjų Aistės Jankevičiūtės ir Gretos Capaitės skaitomos eilės, mokyklos direktoriaus sveikinimo žodis. Kiekvienos klasių grupės apdovanojimus lydėjo nuotaikingi mokinių pasirodymai, aštuntokų padėkos mokytojams, mokyklai žodžiai.  Buvo įteikti ir trys ypatingi apdovanojimai. Direktoriaus pavaduotojos, biologijos mokytojos Danutės Turskienės šviesiam atminimui jos šeima įsteigė apdovanojimus trims mokiniams, ypač besidomintiems biologija. Dovanas R. Turskis įteikė 5d klasės mokiniui Gustui Burčikai, 6b klasės mokinei Gabijai Tubelevičiūtei ir 7d klasės mokiniui Giedriui Maurukui.

Ši šventė buvo paskutinis mokslo metų renginys, skelbiantis, jog prasideda atostogos. Mokinių plojimais buvo palydėta vasaros atostogoms nuleidžiama vėliava. Visi vieni kitiems linkėjo linksmų, šiltų, įdomių atostogų.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *