Gavėnios apmąstymai

Kovo 23d. „Šaltinio“ pagr. mokyklos mokiniai ir mokytojai, norintys Jėzaus asmenyje pajusti  didelę Dievo meilę mums, susirinko į salę dar kartą prisiminti mūsų Viešpaties, Jėzaus Kristaus,  kančios istoriją.

14 stočių Kryžiaus kelias daugeliui įkvėpė  norą pasitaisyti,  susitaikyti su Dievu ir žmonėmis. Šią valandą mes artėjome į Didžiosios savaitės įvykius – į Velykų slėpinių –  Viešpaties kančios, mirties ir prisikėlimo vilties – išgyvenimą.

Po kiekvienos stoties apmąstymo ant didelio, pačių pagaminto kryžiaus, segėme širdis su užrašytomis taisyklėmis, kurių mums trūksta vykdant Viešpaties valią: Teisingumo, Tvirtumo, Džiaugiškumo, Supratimo, Jautrumo, Drąsos, Atlaidumo, Užuojautos, Pagarbos, Atvirumo, Sąžiningumo, Gailestingumo, Vilties, Pamaldumo.

Dalyvaudami šiame Gavėnios renginyje gerai supratome, kad be Dievo pagalbos sunkiai įveikiame savo ydas.

Parapijos klebonas, kunigas Marius Rudzinskas, būdamas šią valandą kartu su mumis, nuteikė išganymo vilčiai.

Geriau nei bet kada įsitikinome, kad Dievas myli mus, o Jėzaus žodžiai „Aš esu prisikėlimas ir gyvenimas“ skatina ir teikia vilties naujam gyvenimui.

Renginį ruošė tikybos mokytoja Elena Jokubaitytė, muzikos mokytoja Irena Mečkauskaitė, praktikantė Karolina Simanavičiūtė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *