Gabija – televizijos projekto ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai” dalyvė

Mokinių mintys, apsilankius televizijos projekte ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai”.

Rugsėjo 25 dieną dalyvavau televizijos projekte ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai”. Mane lydėjo lietuvių kalbos mokytoja Ilona Martinaitienė. Konkurse dalyvavau pirmą kartą, bet tikrai ne paskutinį.
Antrame septintokų pusfinalyje vyko keturi etapai, tačiau jau po antrojo etapo tęsti žaidimo negalėjau. Trūko tik kelių sekundžių ir galbūt būtų žengtas dar vienas žingsnis didžiojo septintokų finalo link. Kadangi net trys dalyviai surinkome vienodą taškų skaičių, į trečiąjį etapą keliavo greičiausiai į klausimus atsakinėję mokiniai. Deja, man čia ir nepasisekė. Aš nenusiminiau, nes vien tik dalyvauti tokiame konkurse man buvo be galo įdomu.
Man ir mano palaikymo komandos nariams labai patiko linksmasis vedėjas Dominykas Vaitiekūnas. Jis surado mums laiko padalinti savo autografus bei nusifotografuoti su mumis.
Norėčiau, kad šiame projekte dalyvautų visi gabūs, stropūs ir protingi mūsų mokyklos mokiniai.

Projekto dalyvė Gabija Tubelevičiūtė, 7a

Trečią valandą visi įėjome į nedidelę salę, kurioje vyko filmavimas. Vaizdas visai ne toks, kokį matome per televiziją. Viskas daug paprasčiau ir kukliau. Labai patiko knyga, ryškūs ir dideli laiptai, kuriais lipti mokytojai ir Gabijai buvo gan nejauku. Be galo didelį įspūdį paliko vedėjai D. Vaitiekūnas ir A. Rožickas.
Saima B.

Išties buvo apmaudu, kad Gabiją nuo trečio etapo skyrė kelios sekundės. Bet svarbu, kad ji išdrįso dalyvauti ir pasitikrinti savo žinias. Žaidimo metu mintyse visi atsakinėjome į klausimus. Ir džiaugiuosi, kad dauguma mano atsakymų buvo teisingi.
Manau, jog ši kelionė visiems bus nepamirštama. O gal kada nors ir aš stovėsiu Gabijos vietoje.
Vestina K.

Kai prasidėjo laida, norėjau, kad Gabija išsilaikytų kuo ilgiau. Nesvarbu, kaip Gabija atsakydavo, mes vis viena ją palaikėme. Jai nepasisekė, bet buvo gera, kad ji dalyvavo, kad išdrįso.

Reda B.

Labai patiko salė, kurioje buvo filmuojama laida. Truputį buvo nejauku, nes kamerų buvo ne viena ir ne dvi. Jausmas buvo keistas, nes atrodė, kad visos jos atgręžtos tik į mane.

Jurgita P.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *