Džiaugiamės nuveiktais darbais

Jau baigiasi balandis – švarinimosi mėnuo. Baigėsi ir kasmetinė aplinkos švarinimo akcija „Darom -2012“. Visi mūsų mokyklos mokiniai tvarkė mokyklos aplinką ir rinko šiukšles. Juk norime, kad Lietuvoje būtų galima gyventi kaip galima švariau ir geriau. Šiukšlėse tikros gerovės dar niekas nesukūrė…

Mūsų mokyklos jūrų skautai padėjo sutvarkyti Šunskų girininkijos mišką. Norėdami išsaugoti nors vieną medelį, rinko ir makulatūrą. Daugiausiai jos atnešė 3a klasės skautai ir vyresnysis  jūrų skautas Irmantas Daunoravičius. Pradinių klasių mokytoja metodininkė Erika Kilikevičienė pakvietė visus I–IV klasių mokinius aktyviai dalyvauti darbelių iš buitinių atliekų parodoje „Prikelkime antram gyvenimui“.

Visą mėnesį pradinukai rinko ir dėjo į tam skirtą talpą ypatingai gamtą teršiančias išeikvotas baterijas ir akumuliatorius. Mokykloje vyko jau tradicine tapusi „Žalioji pamoka“. Pamoką vedė pradinių klasių mokytoja metodininkė Elvyra Vingelienė. Šiemet į ją buvo pakviesti 1-2 klasių mokiniai. Pamokos metu vaikai mokėsi žaisti gamtai draugiškus žaidimus su savo pačių pasigamintais žaislais iš buitinių atliekų. Mokytojos Virginijos Lenkauskienės vadovaujamo lėlių teatro „Pelėdžiukas“ artistai vaikus pradžiugino linksmu spektakliuku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *