Dalyvavome jaunųjų matematikų olimpiadoje

Jau daug metų Lietuvoje „Šaltinio“ vardu pasivadinusias mokyklas sieja graži draugystė. Viena tokia bendradarbiavimo forma yra kasmetinė komandinė jaunųjų matematikų olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Šiais metais olimpiada vyko lapkričio 19 d. nuotoliniu būdu per ZOOM platformą. Šią olimpiadą organizavo Raseinių Šaltinio progimnazijos tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė ir Raseinių rajono Švietimo pagalbos tarnyba.
Jaunųjų matematikų olimpiados tikslas- skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, bendravimą ir bendradarbiavimą, darbą komandoje, matematinę kultūrą ir loginį mąstymą.
Komanda jungėsi iš naujai įrengtos STEAM klasės. Užduočių atlikimas vyko dviem etapais. Mokinių komandos buvo suskirstytos į atskirus kambarius. Pirmame etape užduotys buvo atliekamos kompiuteriais. Buvo vertinamas užduočių atlikimo greitis ir teisingumas. Antrame etape kompiuterio ekrane buvo rodomos uždavinių sąlygos. Uždavinius sprendė kartu visa komanda. Po to sprendimai buvo nufotografuoti ir nusiųsti mokytojams-vertintojams.
Kol mokiniai sprendė olimpiadines užduotis, įdomiai pabendravo ir komandas ruošę mokytojai. Atskirame kambaryje jie dalinosi gerąja patirtimi, šių dienų švietimo sistemos aktualijomis, savo darbo džiaugsmais ir rūpesčiais.
Mūsų progimnazijos komanda laimėjo pirmąją vietą. Tad sveikiname mokinius Piją Paulevičiūtę, Melitą Misiurevičiūtę, Emilį Rutkauską ir Vaidotą Vingelį bei matematikos mokytojas V. Kazlauskienę ir N. Beržinskienę.
Sėkmės ir toliau kopiant į mokslo ir žinių viršūnes!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *