Anglų kalbos konkursas „Šviesk kaip deimantas“

Gegužės 2 d. Marijampolės „Šaltinio“ pagrindinė mokykla suorganizavo anglų kalbos konkursą „Shine Bright Like A Diamond“ (,, Šviesk kaip deimantas‘‘ ). Konkursas buvo skirtas Marijampolės savivaldybės aštuntųjų klasių mokiniams, kurie įvykdžius pertvarką liko „nuskriausti“, nes prieš išeidami į miesto gimnazijas neturi galimybės įvertinti savo anglų kalbos įgūdžių, palyginti juos su bendraamžiais.

       Konkurso tikslas – ugdyti gabių mokinių domėjimąsi anglų kalba, tobulinti anglų kalbos žinias, įgūdžius bei lavinti mokinių kūrybiškumą ir saviraišką, skatinti mokytojų iniciatyvą rengiant mokinius konkursams.Vienas iš konkurso tikslų buvo paminėti ES įkūrimo dieną ir Lietuvos pirmininkavimą ES parlamentui. Konkursas vyko dviem etapais. Gegužės 2 d. mokiniai susirinko „Šaltinio“ pagrindinėje mokykloje atlikti klausymo, skaitymo ir rašymo užduočių, o gegužės 9 d. susitiko linksmai pabūti draugų būryje, paminėti Europos dieną, pasižiūrėti  „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos jaunųjų talentų ir parodyti savuosius. „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorius Jonas Kukukas paskelbė konkurso nugalėtojus. Pirmą vietą užėmė „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos 8A klasės mokinys Edgaras Polevičius (mokinį ruošė anglų kalbos mokytoja metodininkė  Z. Kubilienė), antrą ir trečią vietas laimėjo Marijonų gimnazijos moksleivės Paulina Šalaševičiūtė ir Samanta Borisevičiūtė (ruošė anglų kalbos mokytoja ekspertė Onutė Leonavičienė). Nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir padėkos raštai.

Džiaugiamės, kad konkurse panoro dalyvauti beveik visų savivaldybės mokyklų aštuntokai (iš viso 28).  Norime tikėti, kad, anot visų dalyvių ir juos lydėjusių mokytojų, toks konkursas taps tradiciniu Marijampolės savivaldybėje.

                                            Ieva Mikalauskaitė, 8d kl. mok.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *