7 b atostogų pradžia

Pagaliau atėjo vasara! Pagaliau baigiasi mokslo metai! Atostogos! Atostogos! Mes, 7b klasės mokiniai, šiemet nusprendėme atostogas pradėti kelione į Vilnių. Kaip tarėme, taip ir padarėme. Birželio septintą dieną kaitriai kaitinant saulutei sėdome į ratus ir nudardėjome į sostinę. Pirmiausiai iš paukščio skrydžio (Televizijos bokšto aukštybių) apsižvalgėme po Vilnių. Dienos giedrumas leido pamatyti mūsų žaliosios sostinės grožį 50 kilometrų spinduliu.

Priartėję prie žvaigždžių, sumanėme daugiau ir apie jas sužinoti: Vilniaus planetariume  išklausėme  labai įdomų pasakojimą apie įvairius dangaus kūnus.

Iš žvaigždžių aukštybės nėrėme į Arkikatedros požemius. Atvėsome. Pritilome. Stovėdami prie prie Barboros Radvilaitės ir kitų Katedros požemiuose palaidotų didžių žmonių karstų, susimąstėme apie gyvenimo trapumą, tikrąsias vertybes. Rimtąją kelionės dalį baigėme Gedimino pilyje. Gaila, negalėjome pakilti į bokšto viršų, nes dar buvo nebaigta apžvalgos aikštelės rekonstrukcija.

Tai, kas smagiausia, linksmiausia, pasilikome pabaigai. Mūsų laukė parko Labas pramogos. Kai kurios rungtys kėlė siaubą, bet kinkadrebiu nesusirgome. Nugalėję visas baimes, įveikę kliūtis, prisišūkavę, prisijuokę, išvargę, alkani, ištroškę ir labai laimingi grįžome namo. Kokia palaima – ATOSTOGOS PRASIDĖJO!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *